Топ Вести

МИНЧО ЈОРДАНОВ: СТРУГА Е ВИСТИНСКИ РАКОМЕТЕН ГРАД

15.08.2014 17:27

za tekst

Фото: Игор Бансколиев, “Н.Македонија“:

 

Прочитано 1.690 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + = 18