Мини-лига на Металург: Фотографии од натпреварите во Виница

10.03.2019 13:45
53241789_1311081789056782_6922110185787883520_n_resize

Во Виница вчера се одигра вториот турнир од мини-лигата на Металург за регионот Исток.

Одиграни се 11 интересни средби, па еве фотографии од овие натпревари.

Прочитано 144 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 3 = 7