МИТЕ СТОИЛОВ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

04.02.2013 19:28
DSC_0016_resize

Десниот бек на Металург, Мите Стоилов, денеска го слави својот 29 роденден. Металург му го честита личниот празник и му посакува добро здравје, среќа во животот и нови спортски успеси.

Фото:

Прочитано 238 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 9 = 12