МИТЕ СТОИЛОВ НАПОЛНИ 29 ГОДИНИ

04.02.2012 11:37
DSC_7232_resize_resize

Својот 29-ти роденден денес го слави Мите Стоилов. Десниот бек и дефанзивец на Металург е еден од столбовите на нашата одбрана. На Мите му посакуваме среќа, радост и долгогодишна успешна спортска кариера.

                                                                                         Металург

 

Фото:

Прочитано 363 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 2