МЛАДЕН РАКЧЕВИЌ НАПОЛНИ 30 ГОДИНИ

10.02.2012 16:14
DSC_0223_resize_resize

Нашиот пикер Младен Ракчевиќ денес наполни 30 години. Младен со своите игри остави длабок белег во нашиот клуб. Ракчевиќ во моментот ја санира повредата добиена на мечот со Нексе, и е длабоко разочаран што не е во состојба да му помогне на својот тим. На Младен Ракчевиќ му посакуваме брзо враќање на ракометните терени, му посакуваме среќа и спортски успеси.

                                                                                 Металург

 

Фото:

Прочитано 295 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 1