НАЈУБАВИ ГОЛОВИ И НАЈДОБРИ ОДБРАНИ ВО 10. КОЛО НА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

23.02.2015 11:19
Logoo-610x436

za tekst

Маркетинг службата на ЕХФ ги објави видеоизборите на најубавите голови и најдобрите одбрани во 10. коло на Лигата на шампионите.

Најубавите голови можете да ги видете на следниот линк: 134823_195x111_resize

Најдобрите голмански одбрани можете да ги видете на следниот линк: 135653_195x111_resize

Идеалниот состав на колото можете да го видете на следниот линк: 135652_188x108_resize

Прочитано 1.151 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 3