НИКОЛА КЕЏО ДЕНЕСКА ПОЛНИ 25 ГОДИНИ

12.08.2013 15:36
1080968_10151658432103101_218716009_n

za tekst

Десниот бек на Металург, Никола Кеџо,  денеска полни 25 години.

На Никола му посакуваме долг и среќен живот, челично здравје и многу спортски успеси.

                                                                   РК Металург

Прочитано 432 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 3