НИКОЛА КОСТЕСКИ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

22.08.2013 18:11
1080870_10151679654613101_1315206948_n

za tekst

Десното крило на Металург, младиот Никола Костески, денеска го слави својот 21 роденден. Му честитаме на Никола и му посакуваме многу среќа, здравје и радост во животот и многу нови спортски успеси.

                                                                         РК Металург

Прочитано 541 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 9 = 10