НИКОЛА МИТРЕВСКИ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

03.10.2014 19:28
19_resize_resize

za tekst

Голманот на Металург и на македонската репрезентација, Никола Митревски, денеска го слави својот 29-ти роденден. Честитки до Никола, со желби за долг и среќен живот, одлично здравје и многу спортски успеси.

                                                                     Металург.

Прочитано 385 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 2 =