НИКОЛА МИТРЕВСКИ НАПОЛНИ 28 ГОДИНИ

03.10.2013 18:40
1374081_10151765177748101_696800717_n

za tekst

Голманот на Металург Никола Митревски денеска наполни 28 години.

Честитки до Никола, со наши желби за долг и среќен живот, добро здравје и многу успеси на спортски план.

                                                                      РК Металург

Прочитано 576 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 8 = 1