ОДБРАНА НА РАДЕ МИЈАТОВИЌ Е ИЗБРАНА ЗА НАЈДОБРА ВО 8. КОЛО НА ЛШ

10.02.2014 14:17
PSG-METALURG SKOPJE

rk-metlurg-logo_final_resize

Можеби нашите голмани немаа свој ден во Париз, но една одбрана на Раде Мијатовиќ е избрана за најдобра во 8. коло на Лигата на шампионите.

Изборот можете да го видете на следниот линк.135653_195x111_resize

Изборот на најубавите голови можете да го видете на следниот линк.134823_195x111_resize

Најинтересните моменти од средбата ПСЖ – Металург можете да ги видете на следниот линк.146279_138x78_resize

Прочитано 3.633 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − = 7