ПЕТАР АНГЕЛОВ ДЕНЕС ПОЛНИ 35 ГОДИНИ

08.03.2013 22:13
DSC_7239_resize

Голманот на Металург, Петар Ангелов, денеска полни 35 години. На Ангелов му посакуваме долг и среќен живот, здравје и многу спортски успеси.

                                                   РК Металург

Прочитано 207 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 3