ПЕТАР АНГЕЛОВ СЛАВИ РОДЕНДЕН

08.03.2012 11:11
DSC_7240_resize_resize

Голманот на Металург и македонската репрезентација, Петар Ангелов, денес го слави својот 35 роденден. На Ангелов му посакуваме цврсто здравје, многу среќа и спортски успеси.

 

                                                                                           Металург

 

Фото:

Прочитано 328 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 9 = 15