ПОЧНА ВТОРИОТ СЕМИНАР НА МЕТАЛУРГ ЗА ВТОРАТА СМЕНА

20.06.2015 21:56
_DSC0014_resize

za tekst

Во просториите на хотел “Бетон“ денеска почна вториот семинар на Металург, за тренерите од втората смена на нашиот камп. И овој пат предавач е Данило Брестовац, тренер со диплома “Мастер коуч“. Семинарот завршува утре.

Прочитано 555 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 4 =