Прес-конференција на Металург

26.11.2017 19:39
DAR_9423_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в понеделник (27.11.2017) во 12.00 часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, пред натпреварот што ќе го одиграме во вторник (28.11.2017) против екипата на Татран Прешов. Ова е натпревар во рамките на осмото коло на СЕХА-лигата, а закажан е со почеток во 20.45 часот.

Прочитано 239 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 4 =