ПРОМЕНА НА ТЕРМИНОТ ЗА СРЕДБАТА ВАРДАР – МЕТАЛУРГ

23.05.2012 12:49
1.Team logo_resize

Како што и се шпекулираше, дојде до промена на терминот за плеј-оф средбата помеѓу Вардар ПРО и Металург. Наместо во сабота овој натпревар ќе се одигра во недела, 27 мај, со почеток во 20.00 часот. Како што е познато се игра во СРЦ“Кале“.

Судат Кркачев Сашо и Колевски Ѓоко.

Делегати: Најденовски Миле и Николовски Ацо.

Натпреварот ќе се пренесува на МТВ

Прочитано 1.450 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 5 = 10