РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ ОД 1.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

03.03.2016 12:34
DSC0432_resize1

Овој викенд почнуваат натпреварите во Лигата и Мини-лигата на Металург.

Учествуваат следните екипи:

Capture
Распоред на натпреварите од првото коло:

Capture

 

 

Прочитано 864 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 − = 1