Распоред на натпреварите од 6. коло на Лигата и мини-лигата на Металург

06.05.2016 14:59
_DSC0220_resize

Овој викенд ќе се одиграат натпреварите од 6. коло на Лигата и мини-лигата на Металург.

Распоред:

 

Capture

 

Прочитано 357 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + 7 =