РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ ЗА 4.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

30.03.2016 15:15
_DSC0046_resize

Овој вокенд се игра 4. коло во лигата и мини-лигата на Металург.

Capture

Capture

 

 

Прочитано 437 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + = 12