РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ ЗА 5.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

15.04.2016 14:35
_DSC0045_resize

Oој викенд се играат натпреварите од 5. коло во лигата и мини-лигата на Металург.

.

Распоред:

Capture

Capture

Прочитано 363 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 5 =