РАСПОРЕД НА НАТПРЕВАРИТЕ ЗА 7.КОЛО ВО ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

27.05.2016 20:09
_DSC0009_resize

Утре се играат последните четири средби од регуларниот дел на Лигата и мини-лигата на Металург за Скопје.

Распоред на натпреварите:

Capture

Прочитано 256 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 6 =