РЕНАТО ВУГРИНЕЦ ДЕНЕСКА ПОЛНИ 39 ГОДИНИ

09.06.2014 12:02
10385223_10152278545278101_1548627705_n_resize

za tekst

Десниот бек на Металург и на македонската репрезентација, Ренато Вугринец, денеска полни 39 години. Му посакуваме уште долго да ги полни противничките мрежи, му посакуваме челично здравје и многу среќа и радост во животот.

                                                                        РК Металург

Прочитано 761 пати

(2) Коментари

  1. NAJMNOGU DA IMAS SREKA VO ZIVOTOT! <3 SONCE MOE!

  2. Cestito LEGENDO i se najubavo, iako so zakasnuvanje, fala i za ucestvo vo reprezentacijata, ocekuvame od tebe golovi

Напиши одговор на Vanja Dimitrovska Откажи одговор


2 + 8 =