Резултати од 4. коло на мини лигата на Металург, група Исток. Табела

27.04.2016 01:37
13046084_10204289465115159_461121135_n

Во источната група е одиграно 4. коло и постигнати се следните резултати:

 

Брегалница – Торо Спорт 8-19  (машки)

Младинец – Астра Спорт 11-11  (машки)

Кочо Рацин – Торо Спорт 14-4  (женски)

Брегалница – Астра Спорт 6-14  (женски)

 

Табела:

Capture

Прочитано 89 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 4 = 1