РЕЗУЛТАТИ ОД НАТПРЕВАРИТЕ ОД 5.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

16.04.2016 22:19
_DSC0021_resize

Резултати од денешните натпревари од 5. коло:

.

Capture

Прочитано 269 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 − 1 =