РЕЗУЛТАТИ ОД НЕДЕЛНИТЕ НАТПРЕВАРИ ОД 1.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

06.03.2016 13:04
_DSC0122_resize

Денеска продолжија натпреварите од 1. коло во Лигата и Мини-лигата на Металург.

Денешни резултати:

Capture_resize

Прочитано 350 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 4