РЕЗУЛТАТИ ОД НЕДЕЛНИТЕ НАТПРЕВАРИ ОД 2. КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

20.03.2016 15:53
_DSC0026_resize

Денешни резултати од 2. коло на лигата и мини-лигата на Металург.

Capture

Прочитано 312 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + = 8