Топ Вести

РЕЗУЛТАТИ ОД НЕДЕЛНИТЕ НАТПРЕВАРИ ОД 4.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

04.04.2016 11:17
_DSC0007_resize

Денеска се одиграни преостанатите натпреварите од 4. коло:

Capture

Прочитано 187 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 7 =