Резултати од последното коло на регуларниот дел на сезоната. Конечна табела

27.12.2020 23:48
DAR_1402_resize

Со трите денешни средби од последното коло, заврши регуларниот дел од сезоната и во групата “Б“.

.

Денешни резултати:

Работнички – Тиквеш  29:31 (11:17)

Прилеп – Еурофарм Пелистер 2  16:23 (7:9)

Металург – Бутел  23:31 (12:17)

.

Конечна табела:

Прочитано 214 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − = 5