РЕЗУЛТАТИ ОД САБОТНИТЕ НАТПРЕВАРИ ОД 1.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

05.03.2016 14:09
_DSC0013_resize

Денеска почнаа натпреварите од 1. коло во Лигата и Мини-лигата на Металург.

Денешни резултати:

Capture_resize

Прочитано 550 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 4 = 6