РЕЗУЛТАТИ ОД САБОТНИТЕ НАТПРЕВАРИ ОД 2. КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

19.03.2016 19:08
_DSC0026_resize

Денешни резултати од 2. коло на лигата и мини-лигата на Металург.

Capture

Прочитано 377 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 1 =