РЕЗУЛТАТИ ОД САБОТНИТЕ НАТПРЕВАРИ ОД 4.КОЛО ВО ЛИГАТА И МИНИ-ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

02.04.2016 23:47
_DSC0189_resize

Денеска се одиграни дел од натпреварите од 4. коло:

Capture

Прочитано 281 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 5 = 4