СЕ ТРОШАТ ПОСЛЕДНИТЕ ВЛЕЗНИЦИ

29.11.2013 23:24
MJI_9680_resize_resize

rk-metlurg-logo_final_resize

Ги известуваме нашите симпатизери дека во продажба има уште околу 500 влезници. Искористете ја можноста да присуствувате на натпревар во кој Металург треба да го обезбеди влезот во Топ-16. Бидете дел од величествената атмосферата која е толку карактеристична за средбите на Металург во Лигата на шампионите.

Прочитано 802 пати

(3) Коментари

  1. Na koj prenos kje ima na tv da se sledi natprevarot?

  2. Nad 10 razlika 😀

Напишете коментар


7 + = 14