Топ Вести

СЕХА-лигата ги одреди саатниците за престојните фајналфор-дуели

21.03.2018 13:29
2624_1458219194

СЕХА-лигата ги одреди саатниците за престојните фајналфор, кој ќе се игра од 13 до 15 април во Скопје.

.

Полуфинале:

13 април, 17.45 ч.:  ППД Загреб – Цеље ПЛ

13 април, 20.15 ч.:  Вардар – Мешков Брест

Меч за третото место:

15 април, 17.45 ч.:  Поразените од двете полуфинални средби

Финале:

15 април, 20.15 ч.:  Победниците од двете полуфинални средби.

Прочитано 216 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 3 = 10