Топ Вести

Селекторот Брестовац првпат селектираше и селекција на ракометари од генерација 2002 и помали

17.10.2018 14:10
70117-brestovac-kje-sledi-46-talenti

Селекторот Данило Брестовац  го објавува списокот за прва селекција на ракометари родени 2002 година и помлади.

Собирот ќе се одржи во спортската сала Расадник во Скопје на ден 22 октомври 2018 година, со почеток во 10 часот.

.

Списокот на селекторот Брестовац:

Capture

Прочитано 335 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 3 =