Лига на шампионите 2012/13, група Ц: Шамбери – Металург 30:33 (13:15) – (Комплетен натпревар) 30.09.2012

17.03.2013 18:40
1010_resize

Кликни Тука

 

Прочитано 35 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 5 =