СРЕЌЕН БОЖИЌ

07.01.2012 11:41
isus1-604x272

Драги пријатели и колеги, Вам што на паркет се борете за честа на клубот и Вам што деноноќно работете и се трудите за доброто на Металург, Ви го честитаме најголемиот христијански празник, Раѓањето Христово, и Ви посакуваме година исполнета со љубов и среќа, пријателство и благосостојба. Среќен Божиќ.

                                                                                        ХРИСТОС СЕ РОДИ

Прочитано 361 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 8 = 11