СРЕЌЕН ДЕН ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА ЛИНО ЧЕРВАР

11.12.2013 16:00
634959443770310326_cervar_lino_4_080330_vp

rk-metlurg-logo_final_resize

Вчерашниот ден е среќен за семејството на Лино Червар, кој по петти пат стана дедо.

На Лино му го честитаме раѓањето на внукот, а на среќните родители им посакуваме уште многу среќни и радосни денови.

Прочитано 3.467 пати

(3) Коментари

  1. Со среќа нека е, здрави живи и нека се множат.

  2. Da e zivo i zdravo i da go nasledi dedo Lino.

  3. Да е живо и здраво.. :)

Напишете коментар


− 3 = 3