СРЕЌЕН РОДЕНДЕН, АЦЕ !

29.12.2014 16:56
23_resize1

za tekst

Левиот бек на Металург и на македонската репрезентација Аце Јоновски денеска полни 34 години.

На Јоновски му посакуваме среќен живот, добро здравје и многу спортски успеси.

                                                                           РК Металург

Прочитано 361 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 8 =