СРЕЌЕН РОДЕНДЕН, ДАРКО ЏУКИЌ !

11.12.2014 17:24
26_resize2

za tekst

Десното крило на Металург, Дарко Џукиќ, денеска полни 20-ет години. Честитки до Дарко, со желби за долг и среќен живот, одлично здравје и многу спортски успеси.

                                                                     Металург.

Прочитано 395 пати

(2) Коментари

  1. Sreken rodenden Darko

  2. Sreken Rodenden!

Напишете коментар


7 + = 10