СРЕЌЕН РОДЕНДЕН, ДЕЈАН МАНАСКОВ !

26.08.2014 17:32
10627845_10152443349613101_765519903_o

za tekst

Левото крило на Металург и на македонската репрезентација, Дејан Манасков, денеска го слави својот 22-ри роденден. На Дејан му посакуваме одлична сезона и добро здравје, му посакуваме да игра во својата препознатлива форма и повторно да биде “побрз од ветрот“.

                                                                 Металург

Прочитано 556 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − 2 =