СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ФИЛИП МИРКУЛОВСКИ !

14.09.2014 16:34
10677008_10152486747253101_451383864_o

za tekst

Нашиот среден бек Филип Миркуловски денеска го слави својот 31-ви роденден. Нека ти е среќен роденденот Филип, ти посакуваме долг и среќен живот исполнет со радост и успех.

                                                                 РК Металург

Прочитано 396 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + = 11