СРЕЌЕН РОДЕНДЕН, ЛИНО ЧЕРВАР !

22.09.2014 17:44
517db087bab778_03394002_resize-610x218

za tekst

Нашиот шеф на стручниот штаб, Лино Червар, денеска го слави својот 64-ти роденден.

Му посакуваме добро здравје, среќа во животот и нови успеси на спортски план.

                                                       Металург

Прочитано 1.181 пати

(3) Коментари

  1. Верувам дека сите љубители на ракометот се приклучуваат кон Вашите желби за добро здравје и успех како во животот така и на спортски план. Честито.

  2. ЛЕГЕНДА

  3. Sreken rodenden!!! Mnogu uspesi vo novata sezona!!!

Напишете коментар


+ 4 = 13