СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ПАВЕЛ АТМАН !

25.05.2014 01:23
DSC_0396_resize2

Средниот бек на Металург Павел Атман денеска полни 27 години.

Среќен ти роденден Павел. Ти посакуваме да ти се исполнат сите желби, ти посакуваме челично здравје и многу нови спортски успеси.

                                                                   РК Металург.

Прочитано 1.038 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 9 = 15