СРЕЌНИ И ВЕСЕЛИ МАТУРСКИ ДЕНОВИ

18.05.2012 10:34
2

На сите матуранти од екипите на Металург им ја честитаме матурата и им посакуваме среќни и плодни академски години.

Знаењето е сила, знаењето е моќ !

                                                                                       Металург

Прочитано 311 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 10