Среќни новогодишни празници

31.12.2017 15:48
Happy New Year 2018 3D wallpaper_resize

На сите луѓе во клубот, на нашите ракометари и ракометарки, на нашите партнери, на сите симпатизери на клубот, им посакуваме среќни новогодишни празници. Нека идната, 2018-та, година ни донесе радост, среќа, здравје и бериќет. Нека ни донесе нови спортски успеси кои ќе го прослават нашето име, ќе ја прослават и нашата татковина.

Вам и на вашите семејства им посакуваме среќна Нова Година !

Прочитано 95 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 7 = 1