Среќни новогодишни празници

31.12.2020 22:58
new-year-2021-4801925_1920_resize

На сите луѓе во клубот, на нашите ракометари и ракометарки, на нашите партнери, на сите симпатизери на клубот, им посакуваме среќни новогодишни празници. Нека идната, 2021-та, година ни донесе радост, среќа, здравје и бериќет. Нека ни донесе нови спортски успеси кои ќе го прослават нашето име, ќе ја прослават и нашата татковина.

Вам и на вашите семејства им посакуваме среќна Нова Година !

Прочитано 60 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 3 =