Табели по 5. коло на лигата и мини лигата на Металург

18.04.2016 10:37
_DSC0228_resize

По комплетирањето на 5. коло, ред е да ја видиме и состојбата на табелите.

 

Capture

Capture

Capture

 

Прочитано 494 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − = 6