“ТОБАКО“ ПОВТОРНО Е НАШ ДИСТРИБУТЕР НА ВЛЕЗНИЦИ.

18.09.2012 16:20
DSC_0264_resize_resize

Денеска РК Металург го продолжи договорот со компанијата “Тобако“ АД Скопје за дистрибуција на влезниците за натпреварите од Лигата на шампионите. Нашите влезници ќе се дистрибуираат преку продажните мрежи на Тобако: “ТОBACCO“ и “Тugether“.

Фотогалерија:

Прочитано 557 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 5