УСПЕШНО ОПЕРИРАН РАКЧЕВИЌ

06.03.2012 19:14
DSC_0112_resize

Денес во Нови Сад е опериран нашиот Младен Ракчевиќ. Операцијата е успешна и на Ракчевиќ му посакуваме брзо заздравување и враќање во екипата.

Како што е познато, Младен е повреден на натпреварот со Нексе од каде се врати со скинати предни вкрстени лигаменти.

Фото:

Прочитано 850 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + 7 =