Утре во Автокоманда се игра четврт-финалето во Купот на Македонија

19.04.2018 11:46
FLP_3050-2

Утре и задутре во Автокоманда се играат натпреварите од четвртата четврт-финална група во Купот на Македонија. Учествуваат екипите на Металург, Тинекс Пролет, Вардар Неготино и на Вардар Јуниор.

.

Распоред на натпреварите:

20 април, 17.00 часот:  Тинекс Пролет – Вардар Неготино

20 април, 19.15 часот:  Металург – Вардар Јуниор

21 април, 17.00 часот:  Финале

Прочитано 63 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 3 =